Kurumsal

2004 yılından bu güne kaliteden ödün vermeden üretmeye devam ediyoruz.

Hakkımızda

VOLİS Mühendislik İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş., 2004 yılında İnşaat Mühendisi Yılmaz TOKMAK ve İnşaat Mühendisi Ümit AKTAŞ tarafından kuruldu.

İktisadi, nitelikli ve kaliteli inşaat üretimi sayesinde hızla büyüdü, sektörünün önde gelen firmaları arasında yerini aldı.

Sanayi siteleri, fabrika binaları, depolama tesisleri, endüstriyel yapılar ve akaryakıt istasyon inşaatları ile başlayan taahhüt işleri yolculuğunda büyük gelişme kaydetti. Müteahhitlik sektöründe edinmiş olduğu tecrübeler ile iş merkezleri, endüstriyel yapılar, konut projelerinin üretimine yatırımcı olarak devam etti.

İşini mükemmele ulaştırmak için en ince detayları titizlikle ele aldı, sahip olduğu teknik ve teknolojik altyapı ve nitelikli işgücüyle kalıcı yapılar üretmeye devam etti. Hızlı ve üstün kaliteli imalatları ile sektörün ilk tercih edilen firmalarından biri olmayı başardı.

Kâr odaklı kısa vadeli işlerden uzak durarak; iş disiplini, nitelikli ekibi ve güçlü finansal yapısıyla sağlıklı ve uzun vadeli büyümeyi tercih etti.

Dürüst ticarete, verilen sözlerin yerine getirilmesi gerektiğine inandı, iş hayatının gereklerinden ve mühendislik prensiplerinden taviz vermeden yoluna devam etti.

Vizyon

Bilgiye sahip olmak, bu bilgiyi yetkin şekilde işimize uyarlamak öncelikli hedefimizdir. İşimizi mükemmelleştirmeyi, insan mutluluğunu en üst seviyeye ulaştırmayı amaçlarız.

Misyon

VOLİS, kimsenin yapamadığını yapma, herkesin yapmaya çalıştığını en iyi yapma misyonuyla hareket eder.

Kalite Yönetimi

Tüm çalışan ve tedarikçilerimizde kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmek öncelikli hedefimizdir.

Üretim sürecimizin tüm gereksinimlerini karşılayan bütüncül bir yönetim anlayışı şirketimizin kalite politikasını oluşturur.

VOLİS çalışanları doğaya saygılıdır, doğayı korur.

Yaşanabilir bir dünya için üzerine düşen görevi yerine getirir ve üretiminin çevre dostu olmasına özen gösterir.

Volis, çevre kirliliğini önlemek amacıyla; ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere harfiyen uyar, tüm üretim süreçlerinde çevre dostu yapı malzemeleri kullanır.

Çevre Politikamız

 

İnsan odaklı, ekolojiye saygılı üretim daima önceliğimiz oldu.

Icon